O NAS

CAR MAX AUTO SKUP DOBCZYCE - firma założona na przełomie wejścia Polski do UE w 2007 roku wychodząca naprzeciw Klientom zainteresowanym skupem aut za gotówkę. Obecnie zatrudnia ponad 20 osób i posiada swoich przedstawicieli w miastach polski południowej.

Jako profesjonalna firma CAR MAX pełna poświęcenia dla swojej sztandarowej i profesjonalnej usługi jaką jest skup samochodów użyanych. Zdobyte doświadczenie przekłada się na zaufanie Klientów. Możesz być pewien i odpoczywać a CAR MAX absolutnie zajmie się kwestią sprzedaży twojego auta.

Kiedy skorzystasz z CAR MAX przekonasz się że naszym celem jest nalepsza oferta online, kupujemy bezpośrednio od właścicieli, a poręczenia oraz budżet pozwala na zakup każdej ilości samochodów w różnych cenach.

Różnordność samochodów spowodowała, że nawet sprzedaż starego auta lub złomowanie pojazdów z poręczeniem wyrejestrowania, spowodowała nawiązanie współpracy z różnymi przetsiębiorstwami i odbiorcami takich samochodów.

Dlaczego powinienieś sprzedać w CAR MAX ?

Skup samochododów DOBCZYCE zaoferuje najlepszą cenę dzięki dużemu obrotowi oraz niskimi prowizjami. Kupujemy dziesiątki aut tygodniowo.

Jesteśmy rozpoznawalną firmą przez Klientów jak i naszych odbiorców dzięki czemu cenieni jesteśmu za nasze wartości, profesjonalizm i długoterminowe zyskowne partnerswo.

Nasza dedykowana kadra rzeczoznawców wpełni poświęcona jest Klientowi.

Wyceń teraz swoje auto online lub telefonicznie bez stresu i biegania za Klientem.
Naszym celem jest zaproponowanie najlepszej handlowej oferty skupu. CAR MAX zapewnia FAIR CENE.

Inni delerzy i skupy samochodów mogą oponować nasz status, ale po latach w biznesie wiemy "KNOW HOW" i płacimy więcej niż konkurencja.

Kontakt non-stop

AUTO SKUP DOBCZYCE
Dojeżdżamy bezpłatnie
Telefon+48
Email:tomek@car-max-skupaut.pl
AUTO ZŁOMOWANIE DOBCZYCE
Umów się na odbiór pojazdu
Telefon+48 506 956 500
Email:marcin@car-max-skupaut.pl
SZROT CZĘŚCI
Wysyłkowo - najlepsze ceny
Telefon:+48 516 850 650
szrot@car-max-skupaut.pl
PARTNERZY
Śląskie.
Małopolskie.
Opolskie